Woziwoda jest w tym roku gospodarzem dożynek gminy Tuchola. Impreza na placu przy zielonej szkole odbędzie się jutro (6.09.), a w jej organizację włącza się ratusz, Tucholski Ośrodek Kultury, miejscowe nadleśnictwo i sołectwo Klocek.
- Zostanie odprawiona msza dziękczynna, później ogłoszenie wyników konkursu na wieńce. Będzie prezentacja stołów dożynkowych, które będą dziełem poszczególnych KGW. Gorąco zapraszamy i niezależnie od tego później będzie biesiada, występy artystyczne, konkursy.
Mówi Weekend FM burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.
Początek dożynek o godz. 15.00.













