Będzie drugi konkurs na dyrektora żłobka w Kamieniu Krajeńskim. W pierwszym podejściu nie udało się nikogo wybrać na to stanowisko, bo kandydaci nie przedstawili wszystkich wymaganych dokumentów.
Budowa żłobka jest już na ukończeniu, a pierwsze dzieci mają się tu pojawić 1 września. Dlatego już teraz trzeba wybrać dyrektora, który przeprowadzi rekrutację i zatrudni pracowników.
Zakończyliśmy nabór na stanowisko dyrektora żłobka w Kamieniu. Niestety żadna z trzech złożonych ofert nie spełniła wymogów formalnych, w związku z tym ogłaszamy ponowny konkurs. Serdecznie zachęcam wszystkich zainteresowanych do udziału w naborze.
Mówi Weekend FM burmistrz Kamienia Natalia Marciniak.
Nowy termin na zgłaszanie się kandydatów na dyrektora mija 9 marca.














