9 zatrzymanych osób w dwa dni - to efekt działań kościerskich policjantów w ramach ogólnopolskiej akcji wymierzonej w osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.
Kościerska komenda przez te 2 dni zatrzymała dziewięć osób poszukiwanych, w tym dwie do ustalenia miejsca pobytu. Kolejne dwie zapłaciły zasądzoną grzywnę i zostały zwolnione. Pięć osób trafiło bezpośrednio do aresztu śledczego.
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Kościerzynie Piotr Kwidziński.
Ci ostatni spędzą w areszcie od miesiąca do pół roku.
Podczas jednej z interwencji funkcjonariusze ujawnili przy zatrzymanym środki odurzające, które zostały zabezpieczone do dalszych badań.
Policja zapowiada, że tego typu akcje będą kontynuowane.














