Sześć osób zgłosiło się do konkursu na dyrektora Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim.
Burmistrz Kamienia ogłosiła konkurs po rezygnacji dyrektora Dominika Gostomskiego. Obecnie jest on w trakcie 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia.
Zakończyliśmy nabór na stanowisko dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Wpłynęło aż 6 ofert, więc zainteresowanie było naprawdę spore. Po sprawdzeniu dokumentów dwie osoby spełniły wszystkie wymagania i zostały też zaproszone na rozmowy.
Mówi Weekend FM burmistrz Kamienia Krajeńskiego Natalia Marciniak.
Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zaplanowano na 16 kwietnia.














