Sześć osób zgłosiło się do konkursu na stanowisko dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zaplanowano na 16 kwietnia.

Sześć osób zgłosiło się do konkursu na stanowisko dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim
Urząd Miejski w Kamieniu Krajeńskim

Sześć osób zgłosiło się do konkursu na dyrektora Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim.
Burmistrz Kamienia ogłosiła konkurs po rezygnacji dyrektora  Dominika Gostomskiego. Obecnie jest on w trakcie 3-miesięcznego  okresu wypowiedzenia.
 

Zakończyliśmy nabór na stanowisko dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Wpłynęło aż 6 ofert, więc zainteresowanie było naprawdę spore. Po sprawdzeniu dokumentów dwie osoby spełniły wszystkie wymagania i zostały też zaproszone na rozmowy.

Natalia Marciniak

Mówi Weekend FM burmistrz Kamienia Krajeńskiego Natalia Marciniak.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zaplanowano na 16 kwietnia.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno