Pojawiła się nowa nawierzchnia, są nowe kosze i bramki. W Kamieniu Krajeńskim na osiedlu Sienkiewicza zakończyła się modernizacja boiska Orlik. Została ona w połowie sfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu, a w połowie z budżetu gminy Kamień. Łącznie inwestycja kosztowała niemal 350 tysięcy złotych.
Boisko wielofunkcyjne zyskało nową bezpieczną nawierzchnię poliuretanową oraz nowe wyposażenie, co też ważne: kosze do koszykówki, bramki, siatkę do tenisa. Dzięki tej modernizacji mieszkańcy mają jeszcze lepsze warunki do uprawiania sportu, aktywnego spędzania czasu. Zachęcam wszystkich mieszkańców do korzystania z tego obiektu.
Mówi Weekend FM burmistrz Kamienia Natalia Marciniak.
Boisko, o którym mowa, to jedyny Orlik w gminie Kamień.

















