Zakończyła się modernizacja boiska Orlik w Kamieniu Krajeńskim. "Mieszkańcy mają jeszcze lepsze warunki do uprawiania sportu" (FOTO)

To jedyny Orlik w gminie Kamień.

Zakończyła się modernizacja boiska Orlik w Kamieniu Krajeńskim. Mieszkańcy mają jeszcze lepsze warunki do uprawiania sportu FOTO
Fot. Urząd Miejski w Kamieniu Kraj.

Galeria zdjęć, fot. UM w Kamieniu Krajeńskim

  • fot. UM w Kamieniu Krajeńskim
  • fot. UM w Kamieniu Krajeńskim
  • fot. UM w Kamieniu Krajeńskim

Pojawiła się nowa nawierzchnia, są nowe kosze i bramki. W Kamieniu Krajeńskim na osiedlu Sienkiewicza zakończyła się modernizacja boiska Orlik. Została ona w połowie sfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu, a w połowie z budżetu gminy Kamień. Łącznie inwestycja kosztowała niemal 350 tysięcy złotych.

Boisko wielofunkcyjne zyskało nową bezpieczną nawierzchnię poliuretanową oraz nowe wyposażenie, co też ważne: kosze do koszykówki, bramki, siatkę do tenisa. Dzięki tej modernizacji mieszkańcy mają jeszcze lepsze warunki do uprawiania sportu, aktywnego spędzania czasu. Zachęcam wszystkich mieszkańców do korzystania z tego obiektu.

Natalia Marciniak

Mówi Weekend FM burmistrz Kamienia Natalia Marciniak.

Boisko, o którym mowa, to jedyny Orlik w gminie Kamień.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno