Ramona Wieczorek-Frymark wygrała konkurs na dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka kultury w Kamieniu Krajeńskim

Nowa dyrektor obejmie stanowisko 1 czerwca.

Ramona Wieczorek-Frymark wygrała konkurs na dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka kultury w Kamieniu Krajeńskim
Fot. Urząd Miejski w Kamieniu Krajeńskim

Jest nowy dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka kultury w Kamieniu Krajeńskim. Konkurs na to stanowisko wygrała Ramona Wieczorek-Frymark.

Przypomnijmy, że burmistrz Kamienia ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora MGOK po tym, jak rezygnację złożył Dominik Gostomski. Do konkursu zgłosiło się sześcioro kandydatów, z czego dwie osoby zostały zaproszone do rozmów kwalifikacyjnych.

Jest to osoba z ogromnym doświadczeniem, bardzo pracowita, która też przedstawiła ciekawą i przemyślaną wizję funkcjonowania naszego Ośrodka Kultury. Kultura w Kamieniu Krajeńskim jest dla nas naprawdę bardzo ważna, dlatego to stanowisko ma szczególne znaczenie. Bardzo cieszę się z tego wyboru i trzymam kciuki za panią dyrektor w tej nowej roli.

Natalia Marciniak

Mówi Weekend FM burmistrz Kamienia Natalia Marciniak.

Nowa dyrektor obejmie stanowisko 1 czerwca.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno