Jest nowy dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka kultury w Kamieniu Krajeńskim. Konkurs na to stanowisko wygrała Ramona Wieczorek-Frymark.
Przypomnijmy, że burmistrz Kamienia ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora MGOK po tym, jak rezygnację złożył Dominik Gostomski. Do konkursu zgłosiło się sześcioro kandydatów, z czego dwie osoby zostały zaproszone do rozmów kwalifikacyjnych.
Jest to osoba z ogromnym doświadczeniem, bardzo pracowita, która też przedstawiła ciekawą i przemyślaną wizję funkcjonowania naszego Ośrodka Kultury. Kultura w Kamieniu Krajeńskim jest dla nas naprawdę bardzo ważna, dlatego to stanowisko ma szczególne znaczenie. Bardzo cieszę się z tego wyboru i trzymam kciuki za panią dyrektor w tej nowej roli.
Mówi Weekend FM burmistrz Kamienia Natalia Marciniak.
Nowa dyrektor obejmie stanowisko 1 czerwca.














