Na ten moment czeka wielu kierowców z naszego regionu. Jesienią tego roku ma zakończyć się przebudowa odcinka drogi wojewódzkiej 221 z Kościerzyny do Nowej Karczmy. Tak przyjemniej deklarują przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku:
Planowany realny termin zakończenia prac budowlanych to jest jesień tego roku. Jesienią będziemy mieli skończoną rozbudowaną drogę wojewódzką 221 na tym odcinku między Kościerzyną a Nową Karczmą. Ta droga już miejscami wygląda inaczej, a będzie wyglądała zupełnie inaczej, niż przed rozpoczęciem tej przebudowy.
Mówi Weekend FM rzecznik prasowy Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku Piotr Michalski.
Dowiedz się więcej:
Na zakończenie tej inwestycji czeka wielu kierowców z naszego regionu. Utrudnienia na modernizowanej drodze wojewódzkiej 221 Kościerzyna - Nowa Karczma mają zniknąć jeszcze w tym roku. Kiedy konkretnie zakończą się roboty i kiedy kierowcy będą mogli swobodnie przejechać tą trasą? O tym z rzecznikiem prasowym Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku Piotrem Michalskim rozmawia nasza reporterka Klaudia Cieplińska - Bednarek:














