Komisja badania przyczyn wypadków zajęła się tragicznym zdarzeniem z Grabowa Kościerskiego.
Jak już wiecie z Weekend FM, 17 kwietnia życie stracił tu 41-letni kierowca mercedesa. Mężczyzna zjechał z drogi wojewódzkiej 224 i uderzył w drzewo. Dzisiaj (28.04) komisja na miejscu badała stan infrastruktury. Sprawą zajmie się też biegły.
- Czy było prawidłowe oznakowanie, czy jakieś były dziury w jezdni, które mogły spowodować ten wypadek. Komisja tutaj takich uchybień nie stwierdziła. Oczywiście w tej sprawie prowadzimy postępowanie. Będzie powołany biegły z zakresu właśnie techniki i wypadków, zespół z całym materiałem dowodowym będzie analizowany właśnie przez specjalistę.
Mówi Weekend FM oficer prasowy policji w Kościerzynie, Piotr Kwidziński.














