Tragiczny wypadek w Grabowie Kościerskim pod lupą komisji. Nie stwierdzono uchybień w infrastrukturze, ale to nie koniec

"Będzie powołany biegły z zakresu techniki i wypadków".

Tragiczny wypadek w Grabowie Kościerskim pod lupą komisji. Nie stwierdzono uchybień w infrastrukturze, ale to nie koniec
fot. KPP Kościerzyna

Komisja badania przyczyn wypadków zajęła się tragicznym zdarzeniem z Grabowa Kościerskiego.

Jak już wiecie z Weekend FM, 17 kwietnia życie stracił tu 41-letni kierowca mercedesa. Mężczyzna zjechał z drogi wojewódzkiej 224 i uderzył w drzewo. Dzisiaj (28.04) komisja na miejscu badała stan infrastruktury. Sprawą zajmie się też biegły.

- Czy było prawidłowe oznakowanie, czy jakieś były dziury w jezdni, które mogły spowodować ten wypadek. Komisja tutaj takich uchybień nie stwierdziła. Oczywiście w tej sprawie prowadzimy postępowanie. Będzie powołany biegły z zakresu właśnie techniki i wypadków, zespół z całym materiałem dowodowym będzie analizowany właśnie przez specjalistę.

Piotr Kwidziński

Mówi Weekend FM oficer prasowy policji w Kościerzynie, Piotr Kwidziński.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno