
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoPrace mają ruszyć jeszcze przed wakacjami.
To nie będzie tylko odświeżenie. Orlik przy I LO w Bytowie przejdzie kompleksowy remont. Powiat bytowski podpisał już umowę z wykonawcą na modernizację i rozbudowę infrastruktury sportowej przy placówce.
- Prace mają ruszyć jeszcze przed wakacjami - mówi Weekend FM starosta bytowski Leszek Waszkiewicz:
Dzisiaj niestety ze wstydem trzeba przyznać, że są tam dziury w boisku ze sztuczną trawą, zdarta jest nawierzchnia na boisku do koszykówki, ale to w wakacje się już zmieni i od nowego roku szkolnego młodzież będzie mogła korzystać w pełni z dobrodziejstw boisk. Nie tylko zresztą młodzież, ale ten obiekt jest otwarty dla mieszkańców, tak że wszyscy będą z niego mogli korzystać.
Leszek Waszkiewicz
Boiska zyskają nową nawierzchnie, wyremontowane zostaną także szatnie przy szkole. I jak dodają przedstawiciele powiatu bytowskiego - pojawi się również coś ekstra - klatka OCR do treningów sprawnościowych. Przedsięwzięcie pochłonie ponad 1,5 mln zł. Jest współfinansowane ze środków powiatu bytowskiego i Ministerstwa Sportu.
Słuchaj w: